Які мови програмування вивчати для роботи з AI?

Posted on: March 27th, 2023 by Cathy Caldwell No Comments

Вона також входить до топ 5 найпростіших мов програмування для вивчення. ” – запитують люди, які бажають здобути освіту у сфері IT. За останніх 20 років список найпопулярніших мов для програмування значно не змінився.

Найпопулярніші мови програмування

Одне, що дійсно додає популярності Python, – це його читабельність. Python підкреслює інтуїтивний синтаксис, спрощуючи процес кодування в цілому. Ще в рейтингах залишилися, хоча їхні позиції знизилися, такі мови як С, Java, С++ і С#. Крім того, аудиторія GitHub за топ мов програмування для вивчення рік збільшилась до 94 мільйонів (+21 млн за рік) — це більше населення Німеччини. Знайшли помилку в тексті – виділіть її та натисніть кнопку «Повідомити про помилку». Судячи з історичних даних, ми можемо констатувати, що пік «увійти в IT» був кілька років тому.

Які додаткові інструменти має вивчати новачок?

Інша причина популярності — попит у модних зараз напрямках, що стрімко розвиваються, — штучний інтелект, Machine Learning і Big Data. Python також ідеально підходить для веброзробки, графічних інтерфейсів і розробки програмного забезпечення. Фактично, він використовувався для створення Instagram, YouTube та Spotify, тому він явно має попит у роботодавців на додаток до швидшої адаптації. Розробники з різних галузей покладаються на Python для автоматизації, обробки великих даних та інтелектуального аналізу даних.

  • Щоб нею скористатися, потрібен сайт, а для цього потрібні програміст зі знанням PHP.
  • Незалежно від того, яку мову ви оберете, ви все одно набуватимете цінних навичок.
  • За даними Генеральної Асамблеї, багато вебсайтів, які ви використовуєте щодня, використовують JavaScript, включаючи Twitter, Gmail, Facebook.
  • JavaScript продовжує бути однією з найпоширеніших мов для WEB-у, як на фронтенді, так і на серверній частині.
  • Тим не менш, жоден програміст ніколи не зможе оволодіти кожною мовою програмування, яка існує.
  • Зараз C++ також здебільшого використовується в embedded та IoT розробці.

Правильний вибір гарантує, що фахівець буде затребуваний і з легкістю знайде роботу. Розглянемо, які найбільш затребувані мови програмування в 2019 і розберемося, де вони застосовуються і в яких галузях використовуються. C# має репутацію складної та багаторівневої мови програмування.

Чи можна вибрати «неправильну» мову програмування?

В умовах стрімкої зміни кон’єктури IT ринку — це важливо. Починати рекомендуємо з Kotlin — для розробки мобільних додатків, C# — для загального профілю, PHP — для створення сайтів. Сумісність з Google і Java, лаконічність синтаксису і можливість реалізувати будь-які завдання робить її популярною серед розробників мобільних додатків. При створенні Kotlin використовувалися побажання і напрацювання розробників. Тому незабаром мова може стати основною для андроїд додатків. Visual Basic – мова програмування та інтегроване середовище для розробки програмного забезпечення, яке розробив Microsoft.

Найпопулярніші мови програмування

Знову ж таки скріншот опитування із форуму тестувальників автоматизаторів. Окрім мови програмування, слід обдумати, які підходи автоматизованого тестування застосовуватимете у своїй практиці тестування ПЗ. Приблизний списочок з чим доведеться стикнутися, можна ознайомитися з опитування на форумі тестувальників автоматизаторів. Однак причина, через яку вона так популярна серед малого бізнесу, часто є однією з багатьох критичних зауважень в її адресу. У Ruby можуть виникнути проблеми з масштабованістю у великій системі та проблеми з продуктивністю на великих вебсайтах.

найпопулярніших мов програмування

І почати його я пропоную із огляду рейтингу мов програмування. Більшість респондентів планують вивчити наступну мову самостійно або з допомогою колег. Близько 7% думають звернутися до професійних викладачів. Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності. Найбільш парадоксальним видається вибір наступної мови користувачами PHP — це Go, хоча ніша розробки на Go помітно інша. Серед вподобань розробників бачимо ті самі тенденції, що і в головному блоці.

Найпопулярніші мови програмування

Ще невеликий сегмент Embedded-розробки на Java — microcards — нині майже зник. Втім, варто враховувати, що продуктивність R може бути нижчою, ніж в інших мов, що робить її непридатною для розробки великомасштабних систем штучного інтелекту. R також має в рази меншу спільноту, ніж Java і Python, а отже, нерідко розв’язувати проблеми доведеться самостійно. Java — чи не найпопулярніша мова програмування, строго типізована, портативна і кросплатформенна, працює на багатьох пристроях і всіх ОС, високопродуктивна, тобто швидка.

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Можливості статистичних обчислень, які роблять її корисним інструментом для фахівців з даних та бізнес-аналітиків. C# ідеально підходить для створення динамічних вебсайтів та програм. Таким чином, C — це винятковий вибір для того, щоб стати майстром кодування та талановитим розробником із самого початку, якщо ви готові прийняти складний виклик. HTML — код, який є основою вебсторінок, що дозволяє людям створювати та структурувати електронні документи для перегляду в Інтернеті.

Деякі програмісти все ще створюють програми на Delphi (ця мова програмування є діалектом мови Object Pascal) і займає в індексі TIOBE 17-е місце. Але схоже, що ера Pascal і Delphi наближається до свого кінця, незважаючи на те, що на цих мовах програмування було написано дуже багато популярних програм. Звісно із досвідом, кожна наступна мова програмування дається швидше і легше, оскільки у наших мізках спрацьовують аналогії, ми їх тренуємо на цей спосіб мислення. І окрім того сучасні мови програмування схожі між собою. А ще тестери трішки обмежено використовують синтаксис, тому можуть охопити більшу кількість мов програмування і швидший кар’єрний зріст порівнюючи з розробниками. Розробники-початківці часто вагаються, перш ніж вибрати мову програмування, побоюючись, що вони витратять час і енергію на вивчення того, що ніколи не будуть використовувати.

Повідомити про помилку

Як ми побачимо пізніше, TypeScript все більше стає мовою вибору для нових проєктів як на Back-end, так і у Full Stack розробці. Можливо, це повʼязано з другою хвилею інтересу до аналізу даних. С#, який належить сім’ї мов програмування Microsoft, було розроблено 2000 року. Так, деякі мови програмування краще управляють пам’яттю ніж інші. На деяких дещо простіша реалізація тестового фреймворку. Важлива причина, через яку люди люблять Ruby, полягає в повнофункціональному фреймворку Ruby on Rails, який стає все більш популярним серед стартапів та корпоративних рішень.

Рейтинг мов програмування та технологій 2023 від Stack Overflow

Програма навчання побудована з урахуванням усіх вимог сучасної ІТ-сфери, без непотрібної та неактуальної інформації. Багатьом програмістам достатньо знати базові формули та розумітися на елементарних математичних законах. Без знання англійської в наш час далеко не просунешся, і особливо – в IT-сфері.